JENERGY

PANELE SŁONECZNE - FOTOWOLTAIKA


Nazywamy się JENERGY i oferujemy instalacje fotowoltaiczne dla domu i biznesu. Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą, która inwestuje w odnawialne źródła energii. Wykonujemy instalacje solarne, tzn. takie, które pozwalają na wytwarzanie energii elektrycznej z padających promieni słonecznych. Doświadczenia nabywaliśmy pod okiem profesorów i wykładowców, którzy w Polsce zajmują się regulacją ustaw i praw energetycznych. Dzięki temu, możemy Państwu zaoferować usługę najwyższej jakości, zgodną z polskim prawem oraz profesjonalnie wykonaną.

DOŚWIADCZENIE I PROFESJONALIZM


Znajdujemy się w Koszalinie i pracujemy na terenie całego kraju a nawet za granicą. Sporo naszych realizacji znajduje się na terenie województwa zachodnio pomorskiego i pomorskiego. Posiadamy niezbędne certyfikaty, szkolenia i wykwalifikowaną ekipę aby sprawnie obliczyć, zamówić i wykonać dla Państwa panele solarne wraz z całą infrastrukturą. Tworzymy instalacje dla domków jednorodzinnych, obiektów handlowych, hal produkcyjnych czy przemysłu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do złożenia zapytań i wyceny instalacji.

 

CZY WIESZ ŻE?


Wykorzystuj to co natura daje za darmo. Prąd ze słońca może w 100% zbilansować Twoje wydatki na ogrzewanie czy rachunki za energię. Panele słoneczne to przyszłość zarówno energetyczna jak i ekologiczna.

 
NAJLEPSZA OFERTA

DOPASUJ NAJLEPSZĄ OFERTĘ FOTOWOLTAIKI DLA SIEBIE


NASZA OFERTA KONTAKT CENNIK PRZYKŁADOWEJ INSTALACJI