OSZCZĘDZAJ NAWET DO


Na rachunkach za ogrzewanie dzięki panelom słonecznym oraz pompie ciepła.

  • Dotacje nawet do 21000 zł na pompę ciepła
  • Bez pozwolenia na przebudowę.

POMPA CIEPŁA

Własne ciepło dla twojego domu


Pompy ciepła wykorzystują darmowe odnawialne źródła energii z ziemi, powietrza oraz słońca. Pompy te bazują na niskotemperaturowej energii cieplnej środowiska, która jest zmagazynowana w jego zasobach. „Odbierając” energię z miejsca, przenoszą ją do tego, w którym jest ona potrzebna. Pompy gruntowe pobierają energię z gruntu, natomiast pompy powietrzne z ciepła w powietrzu. Potrafią zmieniać ją na użyteczną energię cieplną i w ten sposób pozwalają na wydajne ogrzewanie i klimatyzowanie zarówno domów jednorodzinnych, jak i budynków przemysłowych.

Pompy ciepła to urządzenia uniwersalne, które mogą działać przez cały, rok, dbając o optymalną temperaturę pomieszczeń zarówno w okresie letnim, jak i zimowym. Dzięki nim można zmniejszyć koszty ogrzewania, ponieważ to jedynie 20% energii potrzebnej do działania urządzenia pochodzi z sieci elektrycznej, natomiast pozostałe 80% stanowi darmowa energia pozyskiwana z zasobów naturalnych.

KORZYŚCI

Zalety wykorzystania pompy ciepła


Istnieje wiele zalet, które wykazuje pompa ciepła – ogrzewanie domu to tylko jedna z nich. Do pozostałych atutów rozwiązania należą:


  • Zmniejszone rachunki za energię
  • Bezobsługowa technologia
  • Ekologia – brak spalin i zanieczyszczeń
  • Łatwy montaż niemalże w każdym obiekcie
  • Bezpieczna instalacja – brak ryzyka wybuchu.

ZOSTAŃ PRODUCENTEM WŁASNEGO OGRZEWANIA


Ekologiczny prąd oraz ogrzewanie. Ratuj planetę i oszczędzaj pieniądze.

  • 100% ekologiczne źródło energii oraz ciepła
  • Prosta procedura rozpoczęcia budowy
  • Niski koszt w porównaniu do stopy zwrotu i potencjalnych zarobków

DUET IDEALNY

Instalacja Fotowoltaiczna + Pompa Ciepła


Pompa ciepła jest znakomitym rozwiązaniem, które dostarczy do Twojego domu ekologiczne ogrzewanie. W połączeniu z instalacją fotowoltaiczną staje się ona bezkosztowym źródłem ciepła. Ogrzewanie pomieszczeń to jednak nie jedyna zaleta pompy ciepła współpracującej z elektrownią słoneczną. Tego typu rozwiązanie pozwala również na przygotowanie darmowej ciepłej wody użytkowej. Dzięki temu możesz zapomnieć o konieczności palenia w piecu nie tylko w okresie grzewczym, ale również latem. Wszystko zrobi za Ciebie pompa ciepła, która zasilana będzie z prądu ze słońca.

Dofinansowanie z programu "MOJE CIEPŁO"

Rządowy program "Moje Ciepło" pozwala Państwu obniżyć koszt pompy ciepła od 7000 zł do 21000 zł. Wypłata przysługuje osobom fizycznym, czyli gospodarstwom domowym. Więcej informacji można dowiedzieć się na stronie programu. Firma Jenergy w całości pomaga w uzyskaniu dofinansowania i przygotowuje komplet dokumentacji.

 
DLACZEGO MY

JAKOŚĆ, CENA
I ZADOWOLENIE